Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandi, Eri, Landi, Florian, Mikel & Fabio - Maurito 2 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Maurito 2" kënduar nga Mandi, Eri, Landi, Florian, Mikel & Fabio.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Maurito 2".

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN
Featuring: Eri Qerimi
Featuring: Landi Roko
Featuring: Florian Tufallari
Featuring: Mikel Elmazi
Publikimi: 09/07/2021
Teksti: Sebastiana Brecani
Orkestrimi: Samuel Kodra
Mix & Master: Alsked Rrenja
Solo: Alsked Rrenja
Camera: Saimir & Edison Xhambazi
Editing: Thedirectorexh
Executive Producer: Exh ChannelMë Shumë Këngë Nga Mandi:


Komente 0


Mandi, Eri, Landi, Florian, Mikel & Fabio - Maurito 2
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maurito 2".
3. Video është e këngës "Maurito 2", por nuk këndohet nga Mandi, Eri, Landi, Florian, Mikel & Fabio.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.