Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti, Eri Qerimi, Landi Roko, Adi Sybardhi & Liri Ketit - Sms Dashurie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

[Eri & Landi:]
Lumturia ime
Qelli shtat per mu
Dielli zemres sime
Oj dashni te du 2x

[Muharremi:]
Ndosha pa ty jam
Zemer eshte i shkrujt
Le te jen te qeshur
Gjithmon syte e tu. 2x

Cdo mengjes ti sjell
Nje mesazh per mu
Aty ka shum puthje
Me buzet e tu. 2x

Ndoshta pa ty jam
Zemer eshte i shkrujt
Le te jen te qeshur
Gjithmon syte e tu 2x

[Eri & Landi:]
Cdo mengjes ti sjell
Nje mesazh per mu
Aty ka shum puthje
Me buzet e tu

[Muharremi:]
Ndoshta pa ty jam
Zemer eshte i shkrujt
Le te jen te qeshur
Gjithmon syte e tu


Ky tekst u dërgua nga Artisti

Muharrem Ahmeti, Eri Qerimi, Landi Roko, Adi Sybardhi & Liri Ketit - Sms Dashurie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sms Dashurie".
3. Video është e këngës "Sms Dashurie", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti, Eri Qerimi, Landi Roko, Adi Sybardhi & Liri Ketit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0