TEKSTESHQIP

Roberti, Gjyla, Valoni & Eralda
Potpuri (Gezuar 2022)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri (Gezuar 2022)" kënduar nga Roberti, Gjyla, Valoni & Eralda.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autorë të tekstit janë Fatmir Muja, Kercovare, Nexhat Suma & Kenge Popullore, ndërsa okestracionin e përgatitën Nusret Asani (Np Records) & Pleorat Gashi.