Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dj Blunt - Classy

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Classy".
3. Video është e këngës "Classy", por nuk këndohet nga Dj Blunt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dj Blunt - Classy  (Feat. Real 1 & Mc Kresha)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Këngë e albumit:

"Vjeshte Dimer '08"

Këngë e albumit:

"Dj Blunt"

Pjesëmarrëse në

VFM 2009

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Mc Kresha

Featuring

Real 1

Më Shumë Nga

Dj Blunt

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Ah Zemer dj-bLunT
a a ah Zemer ReaL 1-njo
a a a ah Zemer Mc Kresha
a a ah Zemer...

Refreni

Shumë classy, kjo o classy, shumë nasty (shumë nasty,
classic, shum good)
Shumë classy, kjo o classy, shumë nasty (shumë nasty,
shum flashy, shum good)

Ah zemer hajde bone pak ma nxeht
a a ah zemer hajde bone pak ma nxeht
a a a ah zemer hajde bone pak ma nxeht
a a ah zemer hajde bone pak me nxeht

Mc Kresha

I kthejna 80-tat prej pllakave te kasetat
ngjyrat e topit n`diskoteka t`hip hopit me trenerkat
edhe femna plot edhe dj-bLunt
edhe na n'ket funk indoor si skunk
i nxet si flak duhesh me m'lag
per me m'prek mu kur jom n`club
je ka m'kqyr shum, pe hetoj
veq as un rrugen s'po ta lshoj
po menoj edhe ti mir po dokesh
vrehesh tu vizllu mes shoqesh
shum nice e ki stilin
pom doket gjysa e clubit po ta sillin
nese do me lu loj, luje lojen me mat mirin...

Refreni

Shumë classy, kjo o classy, shumë nasty (shumë nasty,
classic, shum good)
Shumë classy, kjo o classy, shumë nasty (shumë nasty,
shum flashy, shum good)

Ah zemer hajde bone pak ma nxeht
a a ah zemer hajde bone pak ma nxeht
a a a ah zemer hajde bone pak ma nxeht
a a ah zemer hajde bone pak me nxeht

Real 1

Gjithë ja nisin me aYo na jena slow-mo
une jom gjithë lay-low ajo osht slow-mo
si msheli syt merre at relax
ni natë me mu per ty o relax
une jom lay-low ajo osht slow-mo
Per Kejt ato nasty check check
S'jom i martum prek prek
per ket pun jom pimp pimp
e di kur e ngjes bling-bling
Jom i ndreqt i kept ndreqt ju pres
real o dangerous (dangerous)
flow ma i ron se i trashi Notorious

Refreni

Shumë classy, kjo o classy, shumë nasty (shumë nasty,
classic, shum good)
Shumë classy, kjo o classy, shumë nasty (shumë nasty,
shum flashy, shum good)

Ah zemer hajde bone pak ma nxeht
a a ah zemer hajde bone pak ma nxeht
a a a ah zemer hajde bone pak ma nxeht
a a ah zemer hajde bone pak me nxeht

MC Kresha

Pot shoh ka kcen shum je ka ma then
Kontakti me sy po ma jep ni shenj
Hello, Purple e Yellow veshun
ty pot shoh, syt e tu pom keshin
afroma pak veshin (aha)
athu a m'don mu a ma shum keshin
fizikisht folin
serizozisht ska lidhje ku ndodhen
une e di e njoh foren
qe munohen me ta gju, po ata veq lodhen (lodhen)
ikim deri nqysh tani perfundojna ndysh ani
Mami lej foret se skena me shku n'Miami
Kupto me mu ska jo veq po ose ani!

Refreni

Shumë classy, kjo o classy, shumë nasty (shumë nasty,
classic, shum good)
Shumë classy, kjo o classy, shumë nasty (shumë nasty,
shum flashy, shum good)

Ah zemer hajde bone pak ma nxeht
a a ah zemer hajde bone pak ma nxeht
a a a ah zemer hajde bone pak ma nxeht
a a ah zemer hajde bone pak me nxeht


Ky tekst u dërgua nga Albb
Më Shumë Këngë Nga Shaolin Gang:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet