Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Babo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Babo ngo shehri ka njo ska si ajo ajo si shpirt ajo si zemer jo nuk ka ma te bukur femer babo ajo mlujti babo ajo smujti boll zemra vujti babo shko e thirri babo te une biri boll zemra vujti babo dheze njo se boll ke marre ajo si shpirt ajo si zemer jo nuk ka ma te bukur femer babo ajo mlujti babo ajo smujti boll zemra vujti babo shko e thirri babo te une biri boll zemra vujti babo ajo mlujti babo ajo smujti boll zemra vujti babo shko e thirri babo te une biri boll zemra vujti


Ky tekst u dërgua nga FerizajSinan Vllasaliu
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/07/2022
Muzika: Ilir Berani & Granit Gashi
Teksti: Ilir Berani & Ghulo
Orkestrimi: Alban Furtuna & Granit Gashi
Video Produksioni: BUG Production


Sinan Vllasaliu - Babo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Babo".
3. Video është e këngës "Babo", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0