Më mbaj mend (për 1 muaj)

Soni Malaj, Fatmira Brecani & Gëzim Nika - Do Ta Kallim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Do Ta Kallim" kënduar nga Soni Malaj, Fatmira Brecani & Gëzim Nika.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Do Ta Kallim".

Ky tekst është kërkuar 9 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
9

DËRGO TEKSTIN
Soni Malaj, Gëzim Nika & Fatmira Breçani
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/05/2023
Muzika: Gramoz Kozeli
Teksti: Gold AG
Orkestrimi: Gramoz Kozeli
Video Produksioni: Fullmoon Production


Soni Malaj, Fatmira Brecani & Gëzim Nika - Do Ta Kallim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Ta Kallim".
3. Video është e këngës "Do Ta Kallim", por nuk këndohet nga Soni Malaj, Fatmira Brecani & Gëzim Nika.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Soni Malaj:


Komente 0