Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Baka - Hapa Radion (Feat. Altin Sulku)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Ylli
Hapa radion ne mengjes
me nje kenge ju pershendes
ju ke e dini me nje stres
t'ju nga zemra edhe shprese

Altin
Miq e shok do qe shkoni
shoku noni dhe jetoni
bashke e neve sot kendoni
edhe halle ti harroi

Ylli & Altin
Hopa cuna hopa goca
se per juve eshte bota
mbush nje gota zbra nje gota
dhe mos t'juve fare koka(x2)

Altin
Tur bu qa si kenga joni
nga mbi strica ne valbone
neser dite ne rra qiell
nga nje fryne ne oksigjen

Ylli
Ate buqazin si kenga jone
nga mbi strica ne valbone
neser dite ne rra qiell
nga nje fryne ne oksigjen

Ylli & Altin
Hopa cuna hopa goca
se per juve eshte bota
mbush nje gota zbra nje gota
dhe mos t'juve fare koka(x2)

Ylli & Altin
Hopa cuna hopa goca
se per juve eshte bota
mbush nje gota zbra nje gota
dhe mos t'juve fare koka(x2)
Ylli Baka
Featuring: Altin Sulku
Publikimi: 03/07/2021
Muzika: Mario Bregu
Teksti: Jorgo Papingji & Ymer Nurka
Orkestrimi: Mario Bregu
Video Produksioni: MAX Production
Klarinet: Alban Berati
Violine: Eraldo Feto
Kitare: Besmir ShaniYlli Baka - Hapa Radion
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hapa Radion".
3. Video është e këngës "Hapa Radion", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:


Komente 0