Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eki-Nox - 10 Mc

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "10 Mc".
3. Video është e këngës "10 Mc", por nuk këndohet nga Eki-Nox.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eki-Nox - 10 Mc  (Feat. 039 Crew, KAOS, Skillz, Ergeni, Dj Blunt, Real 1 & Da LIGS)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Dark"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

ErgeNR

Featuring

Dj Blunt

Featuring

Da LIGS

Featuring

KAOS

Featuring

Real 1

Featuring

Skillz

Featuring

Shaolin Gang

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00qaa mee boo senett n'drrojnn bashh me senett ndrrojnn dhipatt poo joo naa nukk shkojm.perr repp komm shkruu derii saa dess komm mee ingjizuu,mee repp globinn ee shetisemm edhee mee dostaa repinn pii doree nukk ee lshojnn nnkoncertee vimm masii see dr.dree maas skenee,nesee 1 senn ee pregaditemm seen ii ardhshemm mvjenn mazii see macatt ee koshjvee,ee poo naa bojmm ee juu kshyrnii naa qaaa kallxojmm,femnat tmaa hajnn edhee nesee jemm mee tipaa qeeii tutenn dobsavee,pimm ,derii saa nukk ngopemm moo kejtt kishinn ardhh mee nevee edhee nshkretinn ,mee nevee ii kii tonaatt mazii see mfilmaa naa mee koncertee femnatt vett naa vimm ii thomm pritnii pakk see masnejj bohett seen ii raqtt.thojnn joo see snoobb poo naa qaa kemm boo derrii tashh juu kenii thonn oo waww aatashh naa kenii kshyrr ee n'kasetaa,thjeshh keenii mii paa kejtt tuu thon qeekyy senn teminn pomaa rrxojkaa,perr sexx jemm sii leopardii perr shpejtsii yeyy.seninn frreshh taa binaa sii lajmett mass 12 vee qee mee femnaa naa ii bojnaa,thojnn qekyy ii paskaa milonatt opp dee naa srrimm mee milioneraaa oo senett ii bojmaa paa tngjemee,mbargoo vimm senett tonaa edhe ekejtt bashh kk muu boo son maa tejkalojnn,vremii shumm poo gett rrimm n'clubb laraa mvjenn inatii kur femnatt mthojnn sii qaii spasnaa paa ass nonderra 11 djaall qee edhee perr repp edhee perr sexx oo 1njoo,fotoo ee mijaa munii mii kshyrr edhee ntelefonaa,kutt tumm shehh qyree aii qee nxenn paa veshh pinkk poo vett sii tipp oshtt bllinnG,oo jee kohaa shkojj furraa derii tashtt uu nxee ngonee senitt tem see qekyy senn perseritee sii refrenn,oukeJ.


Më Shumë Këngë Nga Eki-Nox:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet