A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ethet E Së Premtes 3

Prezantuesit: Adi Krasta
TV/Radio: /

Për të tretin vit radhazi Ethet E Së Premtes po pasuronte tregun muzikor shqiptar, me artistë të rinjë me shumë vlera. Edicioni i tretë solli në skenë emra si: Greta Koçi, Linda Halimi, Hersi Matmuja, Besart Halimi, Mateus Frroku, Flaka Krelani. Këtë vit fitues u shpall Erti Hizmo.


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019