A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ethet E Së Premtes 2

Attendees: Adi Krasta
TV/Radio: Vizion Plus /

Edicioni dytë i ‘Etheve’ u mbajt në vitin 2004, ku fitues u shpall Luis Ejlli, i cili më pas përfaqësoi edhe Shqipërinë në Eurovision. Atë vit pjesëmarrës ishin edhe Samanta Karavella, Teuta Kurti, Vesa Luma, Rona Nishliu, Kamela Islamaj etj.


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019