Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ti-Zi Dog

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Ti-Zi Dog është një këngëtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Betto B

Assassino

Kelleh Uno

Mc Koci

Lachi

Bs Records

Bushi

B-Ex

Chronic

T.B.F

Tags: Ti-Zi Dog, Tizi Dog, Ti Zi Dog


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet